Четвер, 19.07.2018, 00:38

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Липень » 8 » РІЧНИЙ ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ЛИСЕНКА М.А. ЗА 2017-2018 н.р.
10:23
РІЧНИЙ ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ЛИСЕНКА М.А. ЗА 2017-2018 н.р.

Річний звіт директора Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лисенка М.А. за 2017-2018 навчальний рік здійснюється відповідно до «Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», затвердженим наказом МОН України від 23 березня 2005 р. № 178.

Звітування проводиться з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Читати річний звіт директора школи Лисенка М.А. повністю за даним посиланнчм.

       /richnij_zvit_direktora_shkoli_za_2017-2018_n.r..docx

Як директор школи у своїй діяльності про тягом звітного періоду я керувався Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» (зі змінами), «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, законодавчими актами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА , інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та іншими нормативно-правовими документами, які визначають порядок організації навчально-виховної роботи в загальноосвітніх закладах, і враховуючи вимоги додержання Державного стандарту початкової загальної освіти, Державного стандарту базової і повної середньої освіти.

Реалізуючи основні напрямки розвитку освіти, передбачені КОНЦЕПЦІЄЮ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, змінами до програм початкової школи та базової освіти, загальними завданнями інтеграції до європейського освітнього простору педагогічний, учнівський та батьківський колективи школи у 2017-2018 н.р. спрямували свою діяльність на реалізацію проблеми: «Від інноваційного змісту освіти через педагогічну майстерність вчителя до формування компетентної особистості учня».

Роботу школи в 2017-2018 н.р. було спрямовано на підвищення якісного рівня освітніх послуг шляхом:

1. Забезпечення рівного доступу до якісної освіти; 2. Перехід початкової та середньої школи на новий зміст навчання»; 3. Підвищення рівня професійної компетентності педагогів; 4. Оновлення змісту, форм і методів навчання та виховання, впровадження компетентнісного підходу, удосконалення навчальних програм; 5. Удосконалення системи моніторингу якості освіти; 6. Сприяння формуванню здорового способу життя, фізичного розвитку дітей та підготовки молоді до самостійної діяльності; 7. Підвищення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу; 8. Інтеграція дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітній простір; 9. Реалізація завдань, передбачених районною Комплексною програмою розвитку освіти Гребінківського району на 2017-2020 роки; 10. Реалізація завдань, передбачених районною цільовою програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки; 11. Забезпечення умов до залучення учнів школи до позашкільної освіти.

Пріоритетними напрямами у навчально-виховному процесі педагогічного, учнівського та батьківського колективів школи та громадськості села у 2017/2018 навчальному році були:

 • у н а в ч а л ь н і й р о б о т і : надання освітніх послуг на рівні не нижче Державних Стандартів освіти.
 • у в и х о в н і й р о б о т і : національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування компетентнісної особистості учня; збереження морального, фізичного та психічного здоров’я підростаючого покоління; громадських якостей особистості; забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

В основі навчально-виховного процесу усіх педагогічних працівників школи було покладено принцип: „Особистість Дитини – це найвища цінність”, - який став основою педагогіки життєтворчості.

 

В 2017/2018 навчальному році старша школа працюватиме за універсальним профілем. У школі діє рада школи, піклувальна рада, рада по харчуванню, батьківські комітети відповідно до їх планів роботи.

Найбільші досягнення учнів та педагогічних працівників

школи за 2017-2018 н.р.:

 

 1. Предметні олімпіади з базових дисциплін:

Савчукова Ольга 11 кл. 2 місце в районній олімпіаді з історії. Вчитель – Ділігул Ю.Ю.; Савчукова Ольга 11 кл. 3 місце в районній олімпіаді з англійської мови. Вчитель – Пісня Т.І..; Олексієнко Дмитро 10 кл. 3 місце в районній олімпіаді з історії. Вчитель – Ділігул Ю.Ю.; Литвиненко Сергій 10 клас в районній олімпіаді з інформатики. Вчитель – Лисенко М.А.; Олексієнко Дмитро 10 кл. 3 місце в районній олімпіаді з хімії. Вчитель – Лисенко Н.К.;

Пиж Марта 9 клас 3 місце в районній олімпіаді з історії. Вчитель – Ділігул Ю.Ю.; Левченко Жасмін 6 кл. 3 місце в районному літературному конкурсі ім. П. Яцика. Вчитель – Редька Н.О.

 

 1. ІІІ-тє МІСЦЕ В ПОЛТАВІ АНСАМБЛЮ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «ВЕСЕЛКА» .

1. Іванченко Анастасія Юріївна - 11 кл.

2 Швидченко Вадим Сергійович - 11 кл.

3 Олексієнко Дмитро Олександрович - 10 кл.

4 Хорошко Олег Ігорович - 9 кл.

5 Харковець Валерія Олегівна - 8 кл.

6 Маркевич Сергій Віталійович - 6 кл.

7. Козін Максим Миколайович - 6 кл.

Керівник ансамблю народних інструментів Іванченко Юрій Миколайович

 

 1. І-ше місце в районній спортивній спартакіаді серед сільських загальноосвітніх навчальних закладів;
 2. І-ше командне місце в районній легкоатлетичній естафеті, присвяченій Дню олімпійського бігу.

Інші досягнення учнів та педагогічних працівників школи в 2017-2018 навчальному році:

 1. Районний фестиваль "Молодь обирає здоровий спосіб життя" 6 квітня відбувся районний фестиваль «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Учасників цього року було багато, 15 команд. Але наша команда «Вітамін» успішно виступила на цьому фестивалі. В конкурсі плакатів команда отримала ІІІ місце, в конкурсі фотографій – І місце, а виступ команди – ІІ місце між сільськими школами району. Хочу подякувати за старанність учням та вчителям, які готували команду (Улянченко А. О.та Пісна Т. І.) .
 2. Театральний конкурс загальноосвітніх закладів району 6 березня 2018 року у міському Будинку культури відбувся районний огляд-конкурс театральних колективів. Конкурс проводився з метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, виявлення і підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді.

ІІІ місце - колектив «Мельпомена» Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Готувала театральний колектив Редька Н.О, вчитель української мови та літератури.

 1. ЗОРЕПАД 2018. Весна зустрічає юні таланти конкурсом «Зорепад», на якому вони мають змогу показати свої вокальні здібності і подарувати глядачам чудові пісні. В цьому році в конкурсі взяли участь наші учениці Дяченко Жанна та Савчукова Ольга. Ще одна наша учениця виступала в складі ансамблю «Джерельце», який відкривав естрадне дійство. Дяченко Ж. та Левченко Ж. також виступали у складі ансамблю «Співаночка», який посів І місце. Савчукова О. посіла І місце у своїй віковій категорії. У цьому році конкурсанти відчули особливу відповідальність, тому що журі очолювала заслужена артистка України Ярослава Руденко. Серед членів журі були також заслужений журналіст України Сергій Савелій та солістка гурту «Без гальмів».
 2. Досягнення легкоатлетів в змаганнях першості області з легкої атлетики 26-27 квітня 2018 року на Центральному міському стадіоні відбулися змагання першості області з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади школярів, в яких взяли участь 14 команд.

Учасників змагань вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носова Н.С., в.о. начальника відділу освіти виконкому Гребінківської міської ради Кудрик О.П., голова обласної федерації легкої атлетики Горбачов О.В., директор Гребінківської ДЮСШ Чернявський В.П.

Литвиненко Сергій (10 клас) - І місце в бігу на 800 м

І місце в естафетному бігу 4 по 100 м. і ІІІ місце в бігу на 1500 м;

Буряк Роман (10 клас) - ІІІ місце в бігу на 800 м.

Іванченко Анастасія (11 клас.) - ІІІ місце в бігу на 400 м.

і ІІ місце в метанні спису.

 1. Високе досягнення шкільної екологічної агітбригади "ЕКОЛОГ" на зональному огляді в м. Пирятин 17 квітня 2018 року в місті Пирятині відбувся зональний огляд шкільних екологічних агітбригад. В змаганнях взяли участь 8 шкільних екологічних агітбригад з Пирятинського району, Гребінківського, Чорнухинського, Лохвицького та Оржицького районів. Гребінківський район представляла агітбригада «Еколог» з Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Наші діти показали зрілу майстерність, змістовний виступ та сподобались глядачам міста Пирятина і його гостям. В загальному підсумку наша агітбригада «Еколог» зайняла друге місце та була нагороджена почесною грамотою за високе досягнення. В складі шкільної екологічної агітбригади «Еколог» нашої школи виступали такі учні: Дяченко Юліана (3 кл.), Пісня Вікторія (3 кл.), Коверда Анастасія (4 кл.), Синькович Віталіна (5 кл.), Левченко Жасмін (6 кл.), Улянченко Анжеліка (6 кл.), Харковець Валерія (8 кл.) та учениця 11-го класу Іванченко Анастасія. Команду готовили Лисенко Н.К., учитель біології та хімії, Корж Л.Г., учитель математики та фізики, Улянченко А.О., педагог-організатор. Адміністрація школи висловлює подяку учням та педагогічним працівникам школи за високе досягнення шкільної екологічної агітбригади «Еколог».
 2. РАЙОННИЙ КОНКУРС «ЗМАГАЙМОСЯ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ» Під такою назвою 14 лютого 2018 року відбувся районний етап ІІІ Всеукраїнського (ХІV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж, присвячений Лесі Українці, в якому взяли участь наші декламатори та художники. На конкурсі виступили читці в різних вікових категоріях, були представлені малюнки, відеоролик, інсценізація та виступив один вокаліст. Приємно, що у номінації «декламація» Іванченко Настя посіла І місце, Левченко Жасмін – ІІ місце, Пиж Марта та Улянченко Анжела – ІІІ місця. Найменша учасниця Пісня Віка також випробувала свої сили. Художні твори будуть оцінюватися пізніше. На виставці були виставлені малюнки Улянченко Анжели, Маркевича Сергія, Харковець Валерії та Савчука Богдана. Приємно, що учні з ентузіазмом взяли участь у конкурсі, який популяризує творчість Лесі Українки. Бажаю керівникам Редьці Н.О., Пісні Т.І., Приходько Н.О. та їхнім вихованцям нових творчих успіхів!
 3. КОНКУРС ЧИТЦІВ ТВОРІВ Є.ГРЕБІНКИ 28 січня 2018 року у районному Будинку культури відбувся щорічний конкурс читців творів нашого славетного земляка Є.П. Гребінки. Учасники, яких у цьому році було понад сімдесят, змагалися у чотирьох вікових категоріях. Найбільшою була вікова категорія 11-15 років, 40 учасників. В конкурсі взяли участь Маркевич Сергій, Пиж Марта, Іванченко Анастасія, керівники Редька Н.О. та Пісня Т.І. Учні показали уміння декламувати та артистичні здібності. Сергій і Марта отримали грамоти за участь. Іванченко Анастасія отримає грамоту за І місце і подарунок 3 лютого на святі «Євгенова світлиця», де читатиме твір Є.Гребінки. Вітаємо юних читців!
 4. ВИСОКЕ ДОСЯГНЕННЯ ШКІЛЬНОЇ КОМАНДИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ. 1 грудня 2017 року в легкоатлетичному манежі Центрального міського стадіону відбулися змагання першості району серед школярів з легкої атлетики. Активну участь взяли учні Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. (Вчитель фізичної культури Пісна Т.М.) Переможцями змагань в окремих видах програми стали:

Біг на 600 м серед дівчат 2003-2004 р.н. - Пиж Марта (Учениця 9-го класу.);

Біг на 800 м серед дівчат 2000-2002 р.н. - Іванченко Настя (Учениця 11-го класу.);

Біг на 800 м серед юнаків 2000-2002 р.н. - Литвиненко Сергій (Учень 10-го класу.);

Призерами змагань також стали – Ветушко Альона (10 кл. – штовхання ядра – ІІІ місце), Івансенко Анастасія (11 кл. – стрибки в довжину з розбігу – ІІ місце), Савчукова Ольга (11 кл. – ІІ місце з бігу на 60 м.), Литвиненко Сергій (10 кл. – ІІ місце з бігу на 60 м.), Буряк Роман (10 кл.- ІІ місце з бігу на 1500м.).

В загальному заліку переможцем змагань стала команда Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (343,5 очок), на другому місці легкоатлети Гребінківської гімназії (275 очок), на третьому - Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (146 очок).

 1. КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ "УЧИТЕЛЬ РОКУ 2018" . 27 листопада 2017 року наша школа прийняла естафету районного конкурсу «Учитель року». Урок фізичної культури в 11 класі провела учитель Пісна Т.М. . Під час уроку учні 11-го класу удосконалювали свої вміння і навички з теми «Баскетбол», вони виконували кидки м’яча двома руками від голови у кошик та навичками виконання подвійного кроку. В загальному підсумку учителька фізичної культури Пісна Т.М. зайняла ІІ-ге місце.
 2. Досягнення учениці 6-го Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Левченко Жасмін у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Талановиті діти України". 21жовтня 2017 року учениця 6 класу Левченко Жасмін взяла участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України», який проводився у Києво-Печерській Лаврі. Вже вдруге учениця посіла призове місце у номінації «Вокальний спів», цього року у неї ІІІ місце. Але Жасмін не зупиняється на досягнутому: на конкурсі її вироби із солоного тіста, персонажі українських казок «Курочка ряба» та «Ріпка», посіли І місце. У Києві дівчинка виконувала пісню «Барви рідної землі». Можна і про неї сказати, що вона є «барвою» нашої Гребінківщини. Хочу подякувати її наставникам Цяпко О.В. та Колісніченко А.Г. із Гребінківського БДЮТу.
 3. СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ЮНАЦЬКІ ІГРИ "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ". Кожного року напередодні Дня українського козацтва в нашому районі проводяться спортивно-розважальні юнацькі ігри «Козацькі забави», в яких беруть участь козацькі курені шкіл Гребінківського району. Наш курінь «Веселі козаки» вже вісім років поспіль беруть участь у цих іграх. До складу куреню входять учні 5-6 класів – Синькович Віталіна, Швидченко Марія, Остапенко Артем (5клас), Бибик Юрій, Левченко Жасмін, Улянченко Анжеліка(6 клас). Ігри проходили в три тури. 1-й тур – «Візитка», 2-й Військово спортивні ігри», 3-й «Козацька дотепність». Наші козачата в цьому році вибороли почесне ІІІ загальнокомандне місце. Крім того в особистих заліках – ІІ місце в стрибках у довжину зайняла Швидченко Марія, ІІ місце в метанні малого м’яча - Бибик Юрій, ІІІ місце «Козацька дотепність» - Улянченко Анжеліка. Учні нагороджені медалями за ІІІ місце, призами і подарунками.
 4. Районний легкоатлетичний крос серед школярів району ЗНЗ. 4 жовтня 2017 року на території деповського селища відбулися змагання першості району серед школярів з легкоатлетичного кросу. Учні молодшої вікової групи (2005-2006 р.н.) змагалися в бігу на 500 м, середньої (2003-2004 р.н.) та старшої (2000-2002 р.н.) вікових груп - в бігу на 1 км. еред дівчат середньої вікової групи перше місце зайняла Пиж Марта учениця 9-го класу нашої школи, друге - Кликова Вікторія (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4), третє - Лещенко Катерина (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2); Серед хлопців старшої вікової групи перемогу святкував Литвиненко Сергій, учень 10-го класу нашої школи, друге місце зайняв Стрілець Олег (Рудківська ЗОШ І-ІІІ ст.), третє - Пасічний Віталій (Гребінківська гімназія). Команда нашої школи виступила успішно. Всі учасники дуже старалися та приклали всіх зусиль для досягнення високих спортивних результатів.Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та подарунками відділу освіти, молоді та спорту.
Переглядів: 12 | Додав: Діва | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: