Вівторок, 12.12.2017, 05:44

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Лютий » 13 » . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .У ХРАМІ МЕЛЬПОМЕНИ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
13:56
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .У ХРАМІ МЕЛЬПОМЕНИ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

             



12 лютого 2014 року у районному будинку культури м. Гребінки відбувся огляд театральних колективів, в якому взяли участь 12 загальноосвітніх шкіл району та БДЮТ.

Театральний колектив «Мельпомена» Тарасівської ЗОШ I-III ст. у цьому році свою творчу роботу присвятив 200-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.


            


Юні аматори сцени підготували інсценізацію за мотивами драми «Назар Стодоля».


                  


Чудову акторську майстерність продемонстрували Богдан Приходька (Назар Стодоля), Діана Награ (Галя), Юлія Олексієнко (Стеха), Олександр Кузьменко (Хома Кичатий), Сергій Павловський та Ігор Савченко (свати від чигиринського полковника).


         


       




Творча група, яка готувала колектив до виступу (Редька Н.О., Козін М.О., Улянченко А.О., Пісня Т.І., Іванченко Ю.М.) забезпечила сценічні костюми, декорації та музичний супровід.




          


          





      12 лютого юні аматори сцени змогли спробувати свої сили у чарівному 

                         храмі покровительки мистецтвбогині Мельпомени.

    



                                             За результатами оцінювання журі :

- І місце отримали театральні колективи Гребінкіської ЗОШ І –ІІІ ст.. №4 керівник гуртка Ільчук А.І. (старша вікова група) та Гребінківської гімназії, керівники Федоренко Л.П., Чайка С.І.(молодша вікова група)
- ІІ місце зайняли колективи Гребінківської ЗОШ І – ІІІ ст.. №2, керівник Стрілець М.В. (старша вікова група) та Кулажинської ЗОШ І – ІІІ ст., керівник Гавриленко В.І. (молодша вікова група)
- ІІІ місце отримали колективи Овсюківської ЗОШ І – ІІІ ст., керівники Кіріяк Л.В., Новікова Т.В. ( старша вікова група) та Слободо–Петрівської ЗОШ І – ІІІ ст., керівник Кохно В.О. (молодша вікова група).

Окремо відзначено театральну майстерність учасників. Грамотою за 'Кращу жіночу роль' відзначено Нагру Діану (Тарасівська ЗОШ І – ІІІ ст. ), «Кращу чоловічу роль «Сліпака Ігоря ( Гребінківська ЗОШ І – ІІІ ст.. №2 ), «Кращу жіночу роль другого плану «Голик Тетяну ( Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.. №4), «Кращу чоловічу роль другого плану «Дудку Євгенія ( Короваївська ЗОШ І – ІІІ ст.. ).    

                               


                                                         КРАЩА ЖІНОЧА РОЛЬ

                            

                               


                                                              Н А Г Р А    Д І А Н А


                                   






                      

                                        МАТЕРІАЛ Web-сторінки  ПІДГОТУВАЛИ:                                                                                          

                            ТЕКСТ - Юлія Олексієнко, член гуртка журналістики;

                           ФОТОМАТЕРІАЛИ - Анна Денисова, член відеогуртка.   





                                                                

Переглядів: 367 | Додав: Діва | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 1
1  
Наші юні актори чудово виступили!

Ім`я *:
Email *:
Код *: