Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Квітень » 14 » ВАГОМІ ДОСЯГНЕННЯ В РАЙОННИХ ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
13:23
ВАГОМІ ДОСЯГНЕННЯ В РАЙОННИХ ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

9 квітня у м. Гребінці відбулися легкоатлетичні змагання, в яких взяли участь 20 учнів Тарасівської школи.

Юні спортсмени показували свою майстерність у різних видах: бігу на дистанції 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м, стрибках у довжину, штовханні ядра, естафеті 4 по 100 м

Найбільше залікових балів принесли нашій команді учні, котрі стали переможцями і призерами районних змагань і нагороджені грамотами за високі досягнення: Цапенко Олександр, учень 11 класу, з результатом 5м 50 см зайняв 1місце у стрибках у довжину; Приходько Богдан, учень 9 класу, в бігу на 400 м, показавши результат 1 хв. 03.7 с став переможцем.

Другі місця  завоювали 2 учні: Жолоб Богдан – штовхання ядра (11м 16 см); Скляр Богдан – біг на 1500м ( 5 хв. 2.1 с)

У  загальнокомандному заліку спортсмени нашої школи зайняли 3 місце.

Вітаємо переможців, призерів і всю команду! Бажаємо нових спортивних досягнень!